Yangın Kapısı

Firmamız İstanbul ve Kayseri ' de  bulunan imalathanesinde TSE 1634-1 standartlarına uygun istenen ölçü ve renklerde yangın kapısı imalatı yapmaktadır. İmalatlarımız sipariş yöntemiyle yapılmakta olup stoktan kapı satışımız bulunmamaktadır.

Kapılarımızda aksesuar olarak standart panik bar, duman sızdırmaz fitil ve yaylı menteşe kullanılmakta olup müşterilerimizin siparişine göre kilitli kol, ve istenen renk uygulanmaktadır.

İşletmemiz kendi atölyesinde imalat yapan bir yangın kapısı imalatı firmasıdır. bizlere ulaşarak yangın kapısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz, Sizlerin vereceği yangın kapısı ölçülerinde sertifikalı yangın kapısı imalatı yaparak ucuz yangın kapısı elde edebilirsiniz.

BASİTÇE SÖYLEMEK GEREKİRSE, YANGIN KAPILARI HAYAT KURTARIR.

Yangın kapıları mümkün olduğunca uzun sürecek ve yoğun aleve maruz kalacak şekilde yangınlar için test edilirler. Yangın kapıları birkaç hayati güvenlik özelliğine sahiptir ve yaşam ile ölüm arasındaki fark olabilir.

Ticari veya ev dışı bir mülke sahipseniz, kapıların belirli ısılara dayanabileceğinden emin olmak için takip edilmesi gereken katı düzenlemeler ve talimatlar vardır. Yangın kapıları özel mülkler için büyük avantajlara da sahip olabilirler.

Bir kapıyı seçerken farklı özelliklerin ne anlama geldiğini bilmek önemlidir . Kapıyı seçerken ısı dayanım dereceleri de çok önemlidir. Bir kapının kaç dakika dayanabildiğini gösterir, örneğin bir 30,60,90 ve 120 dakika dayanacak şekilde test edilmiştir. Kodların en yaygın olanı 90 derece olandır.

Yangınlar sırasında meydana gelen ölümlerin yaklaşık% 90 ’ı  alevlerle doğrudan temastan değil duman solunmasından kaynaklanmaktadır. 

Kapının kenarları, sıcaklıklar 200 ° C' nin üzerine çıkınca kapak ile çerçeve arasındaki boşlukları kapatmak için genleşmek üzere tasarlanan şişirici conta olacaktır .