Sprink Sistemi

Kule Yangın, sprinkler sistemi tasarımı, kurulumu ve bakımı ile ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktan gurur duymaktadır. Yenilikçi tasarımlarımız endüstride en üst düzeyde koruma sağlayan çeşitli ticari, endüstriyel ve konut uygulamaları için kullanılabilir. Yangın koruma hedeflerini ve tasarım standartlarını mükemmel şekilde dengeleyen projenizi zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanması için projenizi tasarlar, planlar, organize eder ve yönetiriz.

Uzman personelimiz tesisinizi korumak için doğru yağmurlama sistemini tasarlamak, imal etmek ve kurmak için hazırlanmıştır ve niteliklidir. Sisteminizi düzgün bir çalışma düzeni içinde tutmak için denetim ve bakım planları sunuyoruz. Ayrıca, sürecin her adımında mükemmel destek sağlıyoruz ve sigorta şirketleri ve devlet kurumlarıyla el altında çalışarak, uygulanabilir tüm kod ve sigorta gereksinimlerinin karşılandığından emin oluyoruz. Aşağıdaki yağmurlama sistemleri sunuyoruz:

YANGIN SÖNDÜRME MÜHENDİSLİĞİ VE TASARIMI

Yangın Sistemlerinde mevcut tesislerin kapsamlı yerinde değerlendirilmesi veya yeni inşaat için bir plan analizi ile her bir yangın sprinkler projesinin başında başlıyoruz. Satış elemanları ve yağmurlama sistemi tasarım uzmanları, mevcut kod ve gereksinimleri karşılayan bir sistem geliştirmek için sigorta şirketleri ve devlet kurumlarıyla yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Tüm tasarım kriterlerini koruma hedefleri, sigorta giderlerinde öngörülen indirimler, bütçe gereksinimleri ve özel çevresel ve maddi kaygılar ile dengeliyoruz.

Sizinle görüştükten sonra ekibimiz, projeniz için en iyi sistem yapılandırmasını belirlemek için çalışır.  Mimarların ve mühendislerin CAD yapı sistemleri ile uyumluluk, entegre, kapsamlı ve tutarlı bir tasarım elde etmek için mevcut inşaat verilerini kullanmamızı sağlar.

Sprinkler sistemi tasarımında, tasarım bilgilerini daha iyi iletmek için bir 3B model kullanarak çalışırız. İşlemler arasında koordinasyonun sağlanması, doğruluğun geliştirilmesi, dokümantasyonun net olması, atıkların azaltılması için ekibinizle  koordineli  çalışırız.. Bunların hepsi başarılı projeler üretmeye yardımcı olur.

Kule Yangın Yangın Güvenlik Sistemleri , yangın sprinkler sektöründe TSE-EN standartları kullanır . 

 

YANGIN YAĞMURLAMA SİSTEMİ KURULUMU

Firmamız Yangın Sistemlerinde, saha teknisyenlerimiz, yangın sprinkler sisteminizin hızlı ve verimli bir şekilde kurulması için deneyim ve sertifikalara sahiptir. 

Planlamanın başarıya eşit olduğuna inanıyoruz. Tasarım ve kurulum ekipleri, en iyi yönlendirme ve kurulum prosedürlerini belirlemek için tüm standartlarla yakından çalışırlar

Çalışmalarında gurur duyan personelimiz, firmamızda "başarının anahtarı" dır. İsterse açık bir depoda veya ofis binasında tavan üstünde boru tesisatı yapıyor olalım, temiz kurulum firmamızın standardıdır.

Kurulum işlemi sırasında normal iş akışında herhangi bir aksamayı en aza indirmek için uzman tasarımı ve ön imalat önerilir. Bina tadilatları, hızlı kurulum için tasarlanabilir ve işletme mümkün olan en az kesinti ile çalışırken bina boyunca monte edilebilir.

Yangın sprinkler sistemi kurulum servislerimiz ve deneyimimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

PROJE YÖNETİMİ

Yangın Sistemlerinde, uzman proje yöneticileri personelimiz her türlü yangına karşı koruma projelerinde deneyime sahiptir. Bu proje yöneticileri, zamanında ve bütçe içinde kalarak projenizi planlar, organize eder ve yönetir.

Firmamızın son teknoloji ürünü iş maliyeti ve verimlilik raporlaması, proje yöneticilerine her bir projeyi doğru ve güncel bilgilerle yönetmelerini sağlar.

Her projenin potansiyel engeller vardır.Proje sonlanmadan önce engellerin ortadan kaldırılması hedefimizdir.

 

Yapmış olduğumuz sistemler de bir problem gerçekleşmesi durumunda en hızlı şekilde yanıt veririz.

Firmamız, günün 24 saati, haftanın yedi günü, yılda 365 gün herhangi bir servis ve onarım için kullanılabilecek geniş bir servis teknisyeni kadrosuna sahiptir. Sistem sorunlarını hızla belirlemek için özel olarak eğitilmiş servis uzmanlarımız hızlı yanıt verir ve belirli proje ve tesislere dayalı en iyi çözümü yaratır.

SPRİNKLER SİSTEMİ DENETİMİ

Düzenli olarak planlanan yangın sprinkler sistemi denetimleri, dayanıklılığın devamlılığı anlamına gelir. Ulusal yangın kodlarını, üreticinin gereksinimlerini ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan denetim programlarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıntılı raporlarımız size para kazandırmak ve daha uzun vadeli koruma sağlamak için güncelleme ve öneriler sunar.

İncelemelerimiz optimum sistem performansı, tepki süreleri ve yağmurlama başlıklarının ve alarm sistemlerinin düzgün çalışmasını sağlar. Sistemin bütünlüğünü düzenli bir programda teyit etmek ve korumak, binanızı, içeriklerinizi ve en önemlisi işinizi koruyabilir.

Yangın Yağmurlama Sistemi İncelemeleri şunları içerir:

İç ve dış kalibrasyon cihazlarının incelenmesi

Uygun hava ve su basınç seviyelerinin doğrulanması

Yangın alarmlarının kontrolü

Su akışı alarmlarının kontrolü

Sprinklerin görsel incelemesi

Kontrol vanalarının gözden geçirilmesi

Yangın pompası, su depoları ve itfaiye bağlantılarının değerlendirilmesi

Mevcut hizmetler şunlardır:

Muayene - yangından korunma sisteminin veya sistemin bölümlerinin görsel incelenmesi

Su akışı testi

Yangın pompası testi

Alarm testi

Kuru boru, delme veya tahrik öncesi vanaların gidiş testi

Kabul testleri

Vana bakımı

Engel araştırmaları

 

Yangın Sistemlerinde her türlü bina tadilat projesinin zorluklarını halletmeye hazırız. Değişen kodlar ve yangından korunma ihtiyacı için artan farkındalıkla, mevcut, risk altındaki binaların yenilenmesi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.. İş programlarına ve kiracılara verilen aksaklıkları en aza indirgemek için müşterilerle yakından çalışırız. Ayrıca, personelle ilgili Proje Yöneticileri ile sorunları önceden tespit edip çözebiliriz.

Bir bina ilerledikçe, ilave veya yükseltilmiş yangın koruma araçlarına olan ihtiyaç da artar. Her kullanım değişikliği, doluluk değişimini veya depo yüksekliğini değiştirme ile birlikte, yangın koruma gereksinimlerinin değerlendirilmesi gerekir.

Aşağıda adı geçen konu başlıklarını Yangın Sprinkler Sistemi veya Yağmurlama Sistemi konu başlıklı blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

sprinkler sistemi nasıl çalışır, sprinkler sistemi ne demek , sprinkler sistemi fiyatları, sprinkler sistemi hesabı, sprinkler sistemi zorunluluğu, sprinkler sistemi maliyeti, yangın sprink fiyatları, yangın sprink çeşitleri