FM200 Yangın Söndürme Sistemleri

FM200 Yangın Söndürme Sistemleri

Yangınların bastırılmasında, hasarların azaltılmasında, zemin alanından tasarruf edilmesinde ve görünürlüğün sağlanmasında hızlı ve etkili bir seçenektir.. HFC-227ea ve FM-200 'ün kullanıldığı Temiz Yangın Koruma Sistemimiz sprinkler ve diğer yangın koruma sistemlerinden farklı olarak hiçbir kalıntı bırakmaz ve pahalı bir temizlik gerektirmez. Ve 10 saniye ya da daha az sürede boşalır, yangını hızlı ve etkin bir şekilde söndürür.

 

FM200 Yangın Söndürme Sistemleri, telekomünikasyon ve veri işlemeden, server odalarına, askeri uygulamalara ve hücre sahalarından yüksek teknoloji ürünü tıbbi uygulamalara kadar çeşitli uygulamalarda harikadır.

FM200 tasarımlı bir yangın koruma sistemi ile yangın korumanızdaki hız ve verime ve daha fazlasına güvenebilirsiniz.

 

Minimum konteyner depolama alanı gerektirir

Sıfır ozon tüketme potansiyeli

Düşük küresel ısınma potansiyeli

Kısa atmosferik ömür

Zorluk derecesi yüksek alanlar için güvenli

Listeleme ve onaylar

Yangından korunma endüstrisinde en iyi garanti Kapsamlı yangın koruma aksesuarları hattı

Basitleştirilmiş kurulum

ISO 9001 sertifikalı

Ek olarak, Kule Yangın, komple temizleyici yangın söndürme sistemi gereksinimlerinizi karşılamak için sistem bileşenlerini ve aksesuarlarını sağlayabilir. Akıllı kontrol panelleri, gecikmeli hareket cihazları, erken uyarı duman algılama, uyarı işaretleri, manuel serbest bırakma cihazları, otomatik algılama ve uyarı cihazları ve yangın alarm panelleri Kule Yangından dan temin edilebilir.

Diğer Yazılar